Operacion antidrogë në Tiranë, arrestohen 5 persona për heroinë - Bota Sot
Operacion antidrogë në Tiranë, arrestohen 5 persona për heroinë

Shqipëria

Operacion antidrogë në Tiranë, arrestohen 5 persona për heroinë

Më: 30 janar 2019 Në ora: 15:59
Foto Ilustrim

Pesë persona janë arrestuar në flagrancë këtë të mërkurë, teksa u kapën me rreth 10 kg heroinë në një automjet, gjatë një operacioni antidrogë të zhvilluar sot në autostradën Tiranë-Elbasan, pranë një qendre tregtare.

Aksioni është zhvilluar nga grupi operacional dhe vjen pas disa muaj hetimesh me metoda speciale.

Në operacion kanë marrë pjesë përfaqësues të Antidrogës dhe agjentë specialë, ndërkohë që operacioni ende nuk ka përfunduar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...