Bulqizë, ndalohet 29-vjeçari i shpallur në kërkim - Bota Sot
Bulqizë, ndalohet 29-vjeçari i shpallur në kërkim

Shqipëria

Bulqizë, ndalohet 29-vjeçari i shpallur në kërkim

Më: 31 janar 2019 Në ora: 10:25
Foto Ilustrim

Një 29 vjeçar i shpallur në kërkim është kapur nga  policia në Bulqizë.

Shtetasi me inciale D.T ishte shpallur në kërkim pasi akuzohej për veprat penale 'Kanosje për të mos kallëzuar' dhe "Përkrahje të autorit të krimit".

Gjykata e Apelit ka vendosur masën e sigurisë 'Arrest me burg' për 29-vjeçarin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...