Basha: Rama në gjendje të rënduar psikologjike, quan “VOA-an” kazan - Bota Sot
Basha: Rama në gjendje të rënduar psikologjike, quan “VOA-an” kazan

Shqipëria

Basha: Rama në gjendje të rënduar psikologjike, quan “VOA-an” kazan

Më: 31 janar 2019 Në ora: 14:26
Lulzim Basha

Kreu i PD ka marrë sërish fjalën në Kuvend pas rinisjes së seancës. Ai tha se në krye të vendit është një njeri që ka refuzuar vazhdimisht të bëjë testin e drogës dhe kontrollin mendor.

Basha tha se Rama po vepron si komunistët duke e quajtur Zërin e Amerikës kazan

“Shfaqja e shëmtuar e Ramës, nje njeri i droguar. Në krye të vendit kemi një njeri që ka refuzuar të bëjë testet e drogës. Gjendja e tij psike e rënduar. Rama si komunistët, për herë të dytë quan sërish Zërin e Amërikës kazan. VOA faktoi se Rama mori pushtetin me bandat kriminale”, tha Basha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...