Rama e kap keq me Palokën: Ththththth… - Bota Sot
Rama e kap keq me Palokën: Ththththth…

Shqipëria

Rama e kap keq me Palokën: Ththththth…

Më: 31 janar 2019 Në ora: 17:01
Rama e kap keq me Palokën: Ththththth…

Seanca e sotme parlamentar është dominuar nga debate të ashpra, ku nuk kanë munguar edhe notat e humorit, apo ironisë.

Gjatë kohës që kryeministri Rama fliste në Kuvend, nënkryetari i PD, Edi Paloka fliste nga vendi. Ndërsa Rama i ka kërkuar atij të pushonte, por në një mënyrë tepër ironike.

Rama: Shshshshshshshs….thththththththt…..Akuza jote se unë paskam paguar 20 mln dollarë për të takuar Presidentin e Amerikës, rëndon edhe Presidentin e Amerikës, jo mua. Sepse presidenti i Amerikës dhe cdo zyrtar amerikan e ka të ndaluar.

Ju hani përshesh dhe nuk ka rëndësi se është SH se është TH pak rëndësi ka. Sot në fakt s’do kisha ardhur fare këtu por meqë ka një çështje shumë më të rëndësishme sesa ç’keni ju për të thënë dhe meqë ra fjala pashë një protestues me Artistin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...