Lezhë, qëllohet me armë zjarri godina e Njësisë Administrative Blinisht - Bota Sot
Lezhë, qëllohet me armë zjarri godina e Njësisë Administrative Blinisht

Shqipëria

Lezhë, qëllohet me armë zjarri godina e Njësisë Administrative Blinisht

Më: 1 shkurt 2019 Në ora: 09:47
Foto Ilustrim

Godina e Njësisë Administrative Blinisht në Lëzhë është qëlluar më armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

Fatmirësisht nga të shtënat me armë zjarri nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...