Tërmet në Shqipëri - Bota Sot
Tërmet në Shqipëri

Shqipëria

Tërmet në Shqipëri

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 21:14
Foto ilustrim

Pasdite ne sotme një tërmet me magnitudë 2,6 ballë ka goditur Shqipërinë.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë dhe Ujit (IGJEUM) tërmeti është regjistruar në orën 17:17 minuta në zonën e Dibrës.

Epiqendra ka qenë 2,7 kilometra në Juglindje të Kurdarit, ndërsa thellësia e tërmetit ka qenë 19 km.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...