Artur Zheji çkodon mesazhin e fotos së darkës tek Hashim Thaçi - Bota Sot
Artur Zheji çkodon mesazhin e fotos së darkës tek Hashim Thaçi

Shqipëria

Artur Zheji çkodon mesazhin e fotos së darkës tek Hashim Thaçi

Më: 5 shkurt 2019 Në ora: 13:48
Artur Zheji

Gjatë emisionit "360 gradë" mbrëmjen e djeshme, Artur Zheji çkodon mesazhin e fotos së publikuar mbrëmjen e së dielës nga kryeministri Edi Rama teksa darkonin në shtëpinë e presidentit Hashim Thaçi.

Artur Zheji: Kjo fotografi për mendimin tim është një mesazh i koduar, që ka çuar Rama. Dua të di a ka qenë i vetëdijshëm dhe Haradinaj, se Hashim Thaçi  ka qenë i vetëdijshëm. Mesazhi i koduar është: “Ne jemi bashkë, ne jemi një gjë dhe ne veprojmë (pak a shumë) po të duam, me kokën tonë”.

Ky është një mesazh i koduar që sot ka ngacmuar goxha kancelaritë perëndimore, nga informacionet që unë kam.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...