Nesho: Rames nuk i intereson hyrja ne BE - Bota Sot
Nesho: Rames nuk i intereson hyrja ne BE

Shqipëria

Nesho: Rames nuk i intereson hyrja ne BE

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 17:03
Agim Nesho

Diplomati i njohur Agim Nesho i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se kryeministri Rama nuk dëshiron anëtarësimin e Shqipërisë në BE për shkak të korrupsionit.

Nesho: Kemi dëshirën e popullit për t'u futur në BE dhe Ramën dhe elitën e tij politike, i cili kërkon të mos futet. Narkoshteti, lidhja me krimin e organizuar, etj. Kjo tregon se nuk ka dëshirë. Është korrupsioni, interesat, pushteti në mes. Ku dalim me gjithë këtë? Është aleanca e korrupsionit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...