Kryeministri në Ersekë, Berisha: Ramës i varën teneqen - Bota Sot
Kryeministri në Ersekë, Berisha: Ramës i varën teneqen

Shqipëria

Kryeministri në Ersekë, Berisha: Ramës i varën teneqen

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 16:28
Edi Rama Sali Berisha

Vizita e shefit të qeverisë në qytetin e Ersekës nuk ka kaluar pa marrë komente nga kundërshtarët  politikë.  Ish-kryeministri, Sali Berisha ka ironizuar me anë të një statusi në “Facebook” me vizitën  e Ramës në Ersekë, pasi sipas tij, qytetarët nuk e pritën mirë dhe  i “varën teneqen”.

Ai ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital, i cili e informon ish-kryeministrin se Edi Rama takoi disa militantë të tërbuar të cilët janë punonjës në administratë.

“Ne Erseke Edvinit i varin teneqen!Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sbShikoje si e presin ne Erseke kallam deshtakun 30 militante te terbuar punojes administrate. Ktu ben gati xhirimet propaganduse te ujsjellsit”, shkruan ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...