Dhunoi mjekun, procedohet i afërmi i pacientit - Bota Sot
Dhunoi mjekun, procedohet i afërmi i pacientit

Shqipëria

Dhunoi mjekun, procedohet i afërmi i pacientit

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:34
Foto

Policia ka nisur procedimin penal për 45-vjeçarin me iniciale A.M., i cili ka dhunuar një mjek në QSUT ditën e dielë.

Pasi ka shkuar për të vizituar një të afërmin e tij që ndodhej i shtruar në spital, në ambientet e urgjencës së Spitalit Infektiv, ka goditur me grusht mjekun e urgjencës.

Ky shtetas, pasi ka goditur mjekun është larguar nga spitali. Policia po vijon punën për gjetjen dhe ndalimin e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...