Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit - Bota Sot
Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit

Shqipëria

Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 09:08
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin.

Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti.

Sipas informacioneve të policisë, në aksident janë përfshirë një furgon mallrash dhe një makinë Renault, që drejtohej nga një femër, e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...