“Lulet e pranverës”, Lleshaj: Operacioni vazhdon... - Bota Sot
“Lulet e pranverës”, Lleshaj: Operacioni vazhdon...

Shqipëria

“Lulet e pranverës”, Lleshaj: Operacioni vazhdon...

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:03
Sandër Lleshaj

Pas operacionit "Lulet e pranverës" ka reaguar ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.

Në një postim në Facebook tha se operacioni është një goditje e rëndësishme e krimit të organizuar. 

Ndërsa theksoi se kjo është një provë e qartë e  vullnetit dhe e kapaciteteve të Italisë dhe Shqipërisë për çmontimin e organizimit të krimit.

Postimi i plotë:

Një tjetër goditje e rëndësishme për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. 

Finalizimi i operacionit të përbashkët mes policive të të dy vendeve, një provë tjetër e qartë e vullnetit dhe e kapaciteteve për çmontimin e krimit të organizuar. Operacioni vazhdon...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...