Salianji: Në Prokurori për një çështje që e kam denoncuar - Bota Sot
Salianji: Në Prokurori për një çështje që e kam denoncuar

Shqipëria

Salianji: Në Prokurori për një çështje që e kam denoncuar

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 11:57
Ervin Salianji

Deputeti i PD, Ervin Salianji sot është paraqitur në Prokurori për të komunikuar siç tha ai për një çështje që e ka denoncuar.

Deputeti demokrat nuk specifikoi se për çfarë çështje bëhet fjalë, duke thënë se "do të kemi ditë të tjera në vijim për të vazhduar.

Salianji: Kam pasur një komunikim me prokurorinë për një çështje qe unë e kam denoncuar. 

Për shkak të sekretit hetimor, e le në këtë diskutim.  Por është një prej çështjeve që unë jam marrë dhe denoncuar. Kam shumë çështje me qeverinë, sot ishte një prej çështjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...