Kryemadhi: Rama i çmendur, kryeministër në ikje - Bota Sot
Kryemadhi: Rama i çmendur, kryeministër në ikje

Shqipëria

Kryemadhi: Rama i çmendur, kryeministër në ikje

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 11:44
Monika Kryemadhi

Në një dalje për mediat nga jashtë sallës së Kuvendit, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, tha se Edi Rama mban peng Integrimin Europian, ku nuk nguroi as ta cilësojë si të çmendur dhe se është Kryeministër në ikje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...