Rama publikon shiringën e bojës dhe nuk ndal ironinë ndaj Palokës - Bota Sot
Rama publikon shiringën e bojës dhe nuk ndal ironinë ndaj Palokës

Shqipëria

Rama publikon shiringën e bojës dhe nuk ndal ironinë ndaj Palokës

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 12:45
Ilustrim

Kryeministri Edi Rama ka publikuar shiringën, me të cilën Edi Paloka e sulmoi në seancën e sotme parlamentare.

Në një status në instagram, Rama shkruan: "Penda e mendimtarit E.Th.Palotha pas një derdhjeje të fuqishme mendimesh mbi rolin e opozitës në zhvillimin e vendit"

Ndërkohë, vetë Paloka në një deklaratë për mediat tha se ajo që ndodhi në Kuvend nuk ishte një hakmarrje ndaj ironisë që Rama ka bërë, por fillimi i protestës së 16 shkurtit.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...