Rama publikon foton dhe komenton protestën në Tiranë - Bota Sot
Rama publikon foton dhe komenton protestën në Tiranë

Shqipëria

Rama publikon foton dhe komenton protestën në Tiranë

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 12:29
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë për protestën e opozitës në Tiranë.

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, Rama shkruan:

"Bashkëqeverisja me njerëzit në Vlorë dhe Politika e dalë boje në Tiranë"

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...