“Shqiptarët nuk janë këta”, Rama reagon për shkatërrimin e këpurdhës. Ja kujt i kërkon ndjesë - Bota Sot
“Shqiptarët nuk janë këta”, Rama reagon për shkatërrimin e këpurdhës. Ja kujt i kërkon ndjesë

Shqipëria

“Shqiptarët nuk janë këta”, Rama reagon për shkatërrimin e këpurdhës. Ja kujt i kërkon ndjesë

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 13:46
Këpurdha

Kryeministri Rama nuk ka lënë pa komentuar një nga pasojat e protestës që u shoqërua me dhunë e përleshje mes protestuesve dhe policisë. 

Pasi u raportua se protestuesit shkatërruan këpurdhën e vendosur pranë Kryeministrisë, e cila ishte mbuluar për t’u mbrojtuar Rama ka postuar një reagim në rrjetet sociale.

Kryeministri Rama në Twitter:

KEPURDHA – Vepër e Carsten Holler, dhuruar Kryeministrisë pas një vizite të tij në vendin tonë, pas së cilës artisti i famshëm bashkëkohor është kthyer në një ambasador të Shqipërisë e të shqiptarëve! Ndjesë Carsten, kjo nuk është Shqipëria dhe shqiptarët nuk janë këta🙏

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...