Rama: Zgjidhja është e qartë, mund e durim për Shqipërinë që duam - Bota Sot
Rama: Zgjidhja është e qartë, mund e durim për Shqipërinë që duam

Shqipëria

Rama: Zgjidhja është e qartë, mund e durim për Shqipërinë që duam

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 16:56
Foto ilustrim

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se zgjedhja është e qartë mund e durim për Shqipërinë që duam, apo rrumpallë e rrënim për Shqipërinë që kishim.

Duke reaguar pas protestës së opozitës, kryeministri Rama publikon fotografi nga instalacioni i Kërpudhës, vepër e Carsten Holler dhuruar Kryeministrisë, si ishte dhe si u shkatërrua nga protestuesit.

“Zgjedhja është e qartë: Mund e durim për Shqipërinë që duam apo rrumpallë e rrënim për Shqipërinë që kishim”, thekson Rama.

Instalacioni Kërpudha iu dhurua Kryeministrisë pas vizitës në vendin tonë të artistit Carsten Holler.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...