Paloka kujton 20 shkurtin me këtë fotomontazh - Bota Sot
Paloka kujton 20 shkurtin me këtë fotomontazh

Shqipëria

Paloka kujton 20 shkurtin me këtë fotomontazh

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 11:29
Foto

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi  Paloka, ka kujtuar 28 vjetorin e rrëzimit të bustit të diktatorit Enver Hoxha përmes një shënimi në fb.

Duke kujtuar atë ditë, Paloka thotë se mllefi i qytetarëve ndaj Hoxhës ka qenë shumë i madh, ndërsa ka vendosur që bustin e ish-diktatorit të zëvendësojë në foto me Edi Ramën.

Deputeti demokrat aludon për fundin e Edi Ramës, pasi nesër pritet një tjetër protestë e opozitës që ka nisur dhe aksionin për djegien e mandateve parlamentare.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...