Administratës i dërgohet sms në mes të natës, pushteti ka frikë nga protesta e opozitës - Bota Sot
Administratës i dërgohet sms në mes të natës, pushteti ka frikë nga protesta e opozitës

Shqipëria

Administratës i dërgohet sms në mes të natës, pushteti ka frikë nga protesta e opozitës

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 08:50
Ilustrim

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e djeshme në rrjetin social mesazhin e një qytetari, i cili rrëfen se këtë të enjte në qytetin e Vlorës do të ketë kontrolle nga drejtuesit nëpër institucione për të parë nëse ka mungesa ose jo.

“Mirëmbrëma doktor. Këtu në Vlorë pushtetarëve u ka hyrë frika në palcë dhe po u bëjnë presion punonjësve të institucioneve se kanë frikë mos shkojnë në miting nesër. 

Ky është mesazhi që po ju dërgojnë të gjithë punonjësve: 

“Mirëmbrëma. Ju kërkoj ndjesë për orarin. Nesër do të ketë kontroll nga institucionet që jemi ne varësi. Kështu që s’duhet të ketë vonesa ne 8.00 te gjithe të jenë prezent. Lajmëroni vartësit. Natën”, thuhet në mesazhin e publikuar nga ish-kryeministri Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...