OSHEE: Këto janë zonat që nuk do të kenë energji elektrike ditën e sotme - Bota Sot
OSHEE: Këto janë zonat që nuk do të kenë energji elektrike ditën e sotme

Shqipëria

OSHEE: Këto janë zonat që nuk do të kenë energji elektrike ditën e sotme

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 09:24
Ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se sot do të ketë kufizime të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Sipas OSHEE kufizimet do jenë nga ora 09:00-14:00 për shkak të punimeve në kabinën “Frosina Plaku” dhe “Zef Jubani”.

“Për shkak të punimeve në kabinën “Frosina Plaku” dhe “Zef Jubani”, në datën 21 shkurt gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 do të mbeten pa energji elektrike rruga “Frosina Plaku”, rruga “Zef Jubani” pjesërisht, rruga “Sulejman Delvina”, pjesërisht”- thuhet në njoftimin e OSHEE.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...