Pas Lefter Kokës kush? Kryemadhi: Ai që e provon do përfundojë në kazan plehrash - Bota Sot
Pas Lefter Kokës kush? Kryemadhi: Ai që e provon do përfundojë në kazan plehrash

Shqipëria

Pas Lefter Kokës kush? Kryemadhi: Ai që e provon do përfundojë në kazan plehrash

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 14:27
Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së mori pjesë në mbledhjen e mbajtur në selinë PD për të koordinuar hapat e mëtejshë pas protestës së sotme dhe dorëzimit të mandateve.

Pyetjes: A ka deputetë të tjerë, përveç Lefter Kokës që mund të largohen drejt maxhorancës, keni ndonjë komunikim me ta?

Kryemadhi u përgjigj: Grupi teknik po punon, por këtu nuk është çështje deputeti por çështje fryme. Kush deputet do të përfundojë në kazan të plehrave si ato deputetët e Ukrainës le ta provojë. LSI-në, opozitën, shqiptarët nuk i mban peng as inceneratorët, as tenderat as vetingu dhe asgjë tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...