Bashkitë Klos dhe Mat të mbyllura, kryetarët dhe administrata shkuan në protestë - Bota Sot
Bashkitë Klos dhe Mat të mbyllura, kryetarët dhe administrata shkuan në protestë

Shqipëria

Bashkitë Klos dhe Mat të mbyllura, kryetarët dhe administrata shkuan në protestë

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 15:06
Pamje nga video

Bashkia e Klosit sot është e mbyllur. Qytetarët që i janë drejtuar zyrave të administratës së udhëhequr nga një kryetar i Partisë Demokratike nuk kanë zgjidhur dot asnjë problem.

As Kryetari Basir Çupa nuk ishte sot në zyrë për t’u shërbyer mbi 20 mijë banoreve të kësaj bashkie.

Edhe në bashkinë tjetër të Matit, në Burrel e cila ka po një kryetar të Partisë Demokratike sot administrata nuk ka punuar dhe e gjitha raportohet se ka dalë në protestë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...