Spahiu- Knut Fleckenstein: Faleminderit për kontributin e pasuksesshëm - Bota Sot
Spahiu- Knut Fleckenstein: Faleminderit për kontributin e pasuksesshëm

Shqipëria

Spahiu- Knut Fleckenstein: Faleminderit për kontributin e pasuksesshëm

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 17:27
Përparim Spahiu

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu reagon ndaj deklaratave të eurodeputetit Knut Fleckenstein, duke theksuar se gjatë periudhës kur ka qenë raportues për Shqipërinë, në vend ndodhën një sërë problemesh shqetësuese si kanabizimi apo çadra e opozitës.

Reagimi i plotë:

Për shokun Knut!

-----

Knuti, të rrijë pa merak, se nuk kemi nevojë më për të dhe shërbimet e tij të dështuara ndërmjetësuese.

Gjatë gjithë mandatit të tij si monitorues i Parlamentit Evropian për Shqipërinë, ndodhën krizat më të rënda politike, ekonomike e sociale.

Koha e shërbimit të tij përkoi me kanabizimin e vendit, trafikun e drogës, krizat politike të dekriminizimit dhe çadrës. Në asnjërën prej këtyre krizave, Knuti, nuk na dha as ndihmë e as foli një fjalë.

Tani, në fund të mandatit të tij, e falënderojmë për kontributin e pasuksesshëm

BE dhe perëndimi është më i madh se rroga e Knutit..!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...