Berisha: Poturembushuri Rama flet për “grushtin tim të shtetit” - Bota Sot
Berisha: Poturembushuri Rama flet për “grushtin tim të shtetit”

Shqipëria

Berisha: Poturembushuri Rama flet për “grushtin tim të shtetit”

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 08:58
Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një video me titrim në anglisht, duke theksuar se ajo i është shpërndarë ambasadave nga kryeministri Edi Rama. Sipas Berishës, videoja është shpërndarë edhe nëpër kancelari të huaja.

“Miq, shikoni videon qe ka shpërndarë në ambasada dhe qeveri të ndryshme poturembushuri si provë për grushtin tim të shtetit kundër tij. Nuk mund ta lija pa ndarë me ju këtë deshmi se sa të drejtë keni kur brohorisni “Rama Ik dhe ta shporrim, ta shporrim kërmën politike”. Fitore!!” – shkruan Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...