‘Ishte një bisedë e vështirë’, Mustafa Nano tregon mesazhet me Edi Ramën - Bota Sot
‘Ishte një bisedë e vështirë’, Mustafa Nano tregon mesazhet me Edi Ramën

Shqipëria

‘Ishte një bisedë e vështirë’, Mustafa Nano tregon mesazhet me Edi Ramën

Më: 24 shkurt 2019 Në ora: 10:00
Edi Rama dhe Mustafa Nano

I ftuar në “Xing me Ermalin” është gazetari shumë i komentuar në media për deklaratat e tij që shkaktojnë gjithnjë bujë, Mustafa Nano.
Për herë të parë Nano ka sqaruar si qëndron e vërteta pas disa deklaratave të fundit që janë komentuar shumë.

Gjatë emisionit, Nano komentoi edhe disa prej fotove që iu shfaqën në ekran dhe një prej fotove ishte e kryeministrit Edi Rama. Gazetari zbuloi se herën e fundit kur ka folur me kryeministrin ka pasur një bisedë të vështirë në Whatsapp.

“Herën e fundit kam pasur me të një bisedë të vështirë në Whatsapp, po shumë të vështirë”, u shpreh Mustafa Nano.

I pyetur për momentin e parë kur e njohu Ramën, gazetari tha: “Nuk kam ndonjë mbresë konkrete por u njohëm në telefon. Më mori sepse i kishte bërë përshtypje emri im. Nuk besonte që isha nga Tirana. Ishte një lloj komplimenti”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...