Rama thumbon opozitën: Jemi në mes por kemi bërë më shumë se sa bënë ata në shumë vite - Bota Sot
Rama thumbon opozitën: Jemi në mes por kemi bërë më shumë se sa bënë ata në shumë vite

Shqipëria

Rama thumbon opozitën: Jemi në mes por kemi bërë më shumë se sa bënë ata në shumë vite

Më: 25 shkurt 2019 Në ora: 10:46
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke krahasuar sistemin shëndetësor në dy kohë të ndryshme, në kohën kur ishte në qerveri opozita e sotme dhe sot. Ai thekson se qeveria e tij është ende në mes të punës.

‘Mirëmëngjes, dhe me dy pamjet e dy qeverisjeve të sistemit shëndetësor në dy kohë të ndryshme, duke ju lënë ta bëni vetë dallimin mes momentit kur ata e lanë pushtetin pas shumë vitesh dhe momentit kur ne jemi ende në mes të punës, ju uroj një javë të mbarë’, shkruan kryeministi Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...