Mbledhja e parlamentit, Paloka: Pasi e rrethuan me tela po e mbledhin në ilegalitet, tik, tak…. - Bota Sot
Mbledhja e parlamentit, Paloka: Pasi e rrethuan me tela po e mbledhin në ilegalitet, tik, tak….

Shqipëria

Mbledhja e parlamentit, Paloka: Pasi e rrethuan me tela po e mbledhin në ilegalitet, tik, tak….

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 09:59
Edi Paloka

Menjëherë pas vendimit të Ruçit dhe Ramës për të mbledhur parlamentin në nje ditë jo normale dhe në mënyre të rrufeshme ka reaguar nënkryetari demokrat Edi Paloka.

Ai në një shenim në faqen e tij në facebook shkruan se “pasi e rrethuan me tela me gjemba dhe salduan dyert hyrëse, tani kanë filluar ta mbledhin dhe në ilegalitet”

Ja postimi i tij i plotë:

Kuvendi ilegjitim, mblidhet në ilegalitet.

Pasi e rrethuan me tela me gjemba dhe salduan dyert hyrëse, tani kanë filluar ta mbledhin dhe në ilegalitet. Seancen e se enjtës, po kërkojnë ta mbledhin fshehtas sot në oren 17.00.

Sa mendoni se do zgjasni kështu?! Tik-tak...

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...