Basha: Të enjten tjetër bie Rama - Bota Sot
Basha: Të enjten tjetër bie Rama

Shqipëria

Basha: Të enjten tjetër bie Rama

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 20:50
Lulzim Basha

Protestuesit e opozitës kanë qëndruar para Kuvendit duke pritur daljen e deputetëve socialistë nga ambientet e Parlamentit. 

Por teksa frika për një përplasje fizike mes tyre dhe deputetëve ishte e pranishme, kreu i PD, Lulzim Basha, ka tërhequr protestuesit nga selia e Kuvendit prë t’i grumbulluar para selisë blu.

Kryedemokrati i ka falenderuar të gjithë duke paralajmëruar se protesta e ditës së enjte do të shënojë fundin e kryeministrit Edi Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...