Paloka për qeverinë Rama: Asgjë dhe askush nuk e shpëton nga ngordhja - Bota Sot
Paloka për qeverinë Rama: Asgjë dhe askush nuk e shpëton nga ngordhja

Shqipëria

Paloka për qeverinë Rama: Asgjë dhe askush nuk e shpëton nga ngordhja

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 12:41
Edi Paloka

Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka reaguar pas deklarimeve të eurodeputetëve në Tiranë.

Në një shenim ne facebook ai shkruan se “protestën tjetër duhet të jemi edhe më të shumtë edhe më të vendosur edhe më të përgatitur”.

Ja postimi i Palokës:

E kuptuat… Protestën tjetër duhet të jemi edhe më të shumtë edhe më të vendosur edhe më të pregatitur.

Asgjë dhe askush nuk e shpëton nga ngordhja.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...