Saimir Tahiri paraqitet në Prokurori për t’u njohur me akuzat kundër tij - Bota Sot
Saimir Tahiri paraqitet në Prokurori për t’u njohur me akuzat kundër tij

Shqipëria

Saimir Tahiri paraqitet në Prokurori për t’u njohur me akuzat kundër tij

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 13:18
Saimir Tahiri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është paraqitur pranë Prokurorisë për t’u njohur me akuzat që ngrihen kundër tij.

Gjatë gjithë kësaj periudhe, është raportuar se mbi Tahirin bien së paku dy akuza.

Ata janë përfshirje të mundshme në trafik droge dhe gjithashtu ka dyshime për anëtarësim në organizatë kriminale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...