Malaj: Turbullo për të turbulluar Herr Knut - Bota Sot
Malaj: Turbullo për të turbulluar Herr Knut

Shqipëria

Malaj: Turbullo për të turbulluar Herr Knut

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 15:03
Nora Malaj

Turbullo për të turbulluar Herr Knut !
Në gjermanisht “LSI “ do të thotë:“SOZIALISTISCHE BEWEGUNG ZUR INGETRATION” Po Juve Z.KNUT më duket se jua ka përkthyer gabimisht RILINDJA & EDI RAMA… KANCELARJA MERKEL flet një “GJERMANISHTE “ perfekte Herr KNUT edhe per LSI – in edhe për DEMOKRACINE. Keqardhje për ata që Shqipërinë e konsiderojnë “Shprehje gjeografike” dhe mendojnë që dhe vjedhja sot na doli që është standart. Një Qeveri të tillë, me këto Standarte Antidemokratike as 24-Ore nuk do e lejonin ne Berlin apo ne Bruksel Rilindasi Europian “ KNUT RAMA”…!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...