Fuoristrada përplas motrat me fëmijë te Gjiri i Lalzit, vdes njëra - Bota Sot
Fuoristrada përplas motrat me fëmijë te Gjiri i Lalzit, vdes njëra

Shqipëria

Fuoristrada përplas motrat me fëmijë te Gjiri i Lalzit, vdes njëra

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 16:45
Foto

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një gruaje ka ndodhur mesditën e sotme pranë “Gjirit të Lalëzit”. Mesohet se një fuoristradë ka përplasur dy motra dhe fëmijët e tyre në rrugë.

Si pasojë e përplasjes, njëra nga motrat ka mbërritur pa jetë në urgjencën e Durrësit

Policia ka nisur sakaq hetimet për ngjarjen

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...