Fleckenstein i ngjitet deputetes shqiptare/ Prekje me duar e puthje në faqe, kur ndërhyn Bushati ai shtrembërohet në fytyrë - Bota Sot
Fleckenstein i ngjitet deputetes shqiptare/ Prekje me duar e puthje në faqe, kur ndërhyn Bushati ai shtrembërohet në fytyrë

Shqipëria

Fleckenstein i ngjitet deputetes shqiptare/ Prekje me duar e puthje në faqe, kur ndërhyn Bushati ai shtrembërohet në fytyrë

Më: 1 mars 2019 Në ora: 12:14
Fleckenstein dhe Majlinda Bregu

Knut Fleckenstein, raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian ka folur ditën e sotme në një konferencë për shtyp në lidhje me djegien e mandateve nga opozita.

Ai kritikoi kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi dhe kryetarin e PD, Lulzim Basha për ato çfarë kishin deklaruar dhe shprehu zhgënjimin e tij.

Fleckenstein i ngjitet Majlinda Bregut/ Prekje me duar e puthje në faqe, kur ndërhyn Ditmir Bushati ai shtrembërohet në fytyrë on Vidnews.

Pas kritikave ndaj opozitës, në fund të deklaratës, Fleckenstein me sa duket ka gjetur kohë për t’u ngacmuar me Majlinda Bregun.

Ajo mban postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, post ky që iu dha nga ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, gjatë kohës që ky i fundit ka mbajtur atë pozicion.

Si një ish-demokrate, marrëdhëniet e Bregut me Fleckenstein duken mjaft të afërta si në politikë edhe jashtë saj.

Ata janë filmuar duke u përqafuar dhe duke folur fjalë në vesh, kur më pas ndërhyn ish-ministri Bushati, për ta takuar duke e puthur në faqe sekretaren që emëroi.

Bregu duket se është e preferuara e politikanëve…

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...