Rama dhe Ruçi mbajnë sekret seancën plenare, plas gallata në rrjet - Bota Sot
Rama dhe Ruçi mbajnë sekret seancën plenare, plas gallata në rrjet

Shqipëria

Rama dhe Ruçi mbajnë sekret seancën plenare, plas gallata në rrjet

Më: 4 mars 2019 Në ora: 07:20
Gramoz Ruçi

Partia Demokratike akuzoi sot kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi se mban të fshehtë orën e mbledhjes së parlamentit të martën. Në faqen e internetit është publikuar data e mbledhjes së parlamentit të martën , por jo ora e tij dhe kjo për të shmangur protestën e opozitës.

Dhe si gjithmonë, rrjetit nuk i shpëtojnë detaje të tilla.

Prej orësh po qarkullojnë meme që ironizojnë këtë vendim dhe tallim kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...