Fotot më pikante nga protesta e opozitës - Bota Sot
Fotot më pikante nga protesta e opozitës

Shqipëria

Fotot më pikante nga protesta e opozitës

Më: 5 mars 2019 Në ora: 12:10
Foto

Që prej orës 10:00, përballë Kuvendit nisi protesta e opozitës. Më poshtë janë disa nga fotot më pikante të kësaj proteste, ku sot folën edhe kandidatët e PD-së dhe LSI-së, që nuk pranuan të merrnin mandatet e deputetëve.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...