Rama sot në Kuvend me 'opozitën e re', ja rendi i ditës - Bota Sot
Rama sot në Kuvend me 'opozitën e re', ja rendi i ditës

Shqipëria

Rama sot në Kuvend me 'opozitën e re', ja rendi i ditës

Më: 13 mars 2019 Në ora: 08:48
Deputetët e rinj të 'opoitës': Ylli Shehu, Edmond Rrushi, Aurora Mara, Enver Roshi

Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sot në orën 10:00 në seancë plenare.

Deputetë e mazhorancës dhe deputetët e rinj që pretendojnë se do të përfaqësojnë opozitën, kanë përpara këtë axhendë projektligjesh për të miratuar:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...