Basha: Nuk ka stabilitet pa demokraci - Bota Sot
Basha: Nuk ka stabilitet pa demokraci

Shqipëria

Basha: Nuk ka stabilitet pa demokraci

Më: 16 mars 2019 Në ora: 19:29
Lulzim Basha

Pas përfundimit të protestës së sotme të opozitës shqiptare në Tiranë, kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka shkruar në Facebook se e gjithë bota ka parë sot vendosmërinë e një populli të bashkuar për liri dhe demokraci.

Basha ka publikuar dhjetëra foto dhe ka theksuar se nuk ka stabilitet pa demokraci.

Postimi i Bashës në Facebook:

Nuk ka stabilitet pa demokraci!  E gjithë bota ka parë sot vendosmërinë e një populli të bashkuar për liri dhe demokraci, për vlera europiane dhe për ti dhënë fund pandëshkueshmërisë së Edi Ramës.  Shqiptarët e bashkuar kanë për të fituar!  Fund qeverisë së hajdutëve, fund qeverisë së kriminelëve!  Rroftë Shqipëria! 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...