Zëdhënësja e PD-së: Djali i Luan Baçit u sulmua sepse filmoi dhunën e policisë  - Bota Sot
Zëdhënësja e PD-së: Djali i Luan Baçit u sulmua sepse filmoi dhunën e policisë 

Shqipëria

Zëdhënësja e PD-së: Djali i Luan Baçit u sulmua sepse filmoi dhunën e policisë 

Më: 16 mars 2019 Në ora: 20:50
Ina Zhupa

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka publikuar video nga shoqërimi i djalit të Kreut të PD-së në Fier, Luan Baçit pas përfundimit të protestës së sotme duke e quajtur aktin e policisë të paprecedentë dhe të paligjshme.

Sipas saj në momentin kur djali i Luan Baçit ka filmuar dhunën që policia po i bënte protestuesve është sulmuar fizikisht e më pas është arrestuar nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...