Vasili: Një Shqipëri që proteston ndryshe - Bota Sot
Vasili: Një Shqipëri që proteston ndryshe

Shqipëria

Vasili: Një Shqipëri që proteston ndryshe

Më: 16 mars 2019 Në ora: 21:29
Foto

Përfaqësuesi i LSI, Petrit Vasili ka postuar një foto të veçantë nga protesta e sotme e opozitës.

Mes protestuesve ishte dhe një vajzë që luante në violinë mes protestuesve duke dhënë një mesazh jo të zakontë në protestat që zhvillohen në Shqipëri.

“Sot shqiptaret ishin pa fund ne shesh për një Shqipëri te paqte dhe njerezore pikerisht si kjo qytetare, qe ne menyre divine proteston duke luajtur ne violine, dhe jo per Shqiperine ne ankth e brenge per shkak te nje kryeministri te semure per karrige dhe para’”,- shkruan Vasili në postimin e tij.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...