Goditi djalin e ish-deputetit, PD i nxjerr emrin efektivit - Bota Sot
Goditi djalin e ish-deputetit, PD i nxjerr emrin efektivit

Shqipëria

Goditi djalin e ish-deputetit, PD i nxjerr emrin efektivit

Më: 17 mars 2019 Në ora: 11:35
Kreshnik Aliaj

Një ditë më parë, Partia Demokratike denonconte një efektiv policie, pa uniformë në ato momente, i cili sipas PD kishte goditur Bruno Baçin, djalin e ish-deputetit të Fierit, Luan Baçi.

Ngjarja ndodhi dje pranë Fakultetit të Shkencave Sociale, e sipas PD, Bruno Baçi vetëm po filmonte me telefon momentin

“Kreshnik Aliaj qe shikoni ne foto, është operacionali i policisë që sulmoi i veshur civil dhe dhunoi Bruno Baçin, djalin e kryetarit te PD Fier dhe ish deputetit Luan Baci. Këta nuk janë polic që përfaqësojnë shtetin, këta janë polic qe përfaqësojnë bandën në pushtet”, thekson zëdhënësja e PD.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...