U ekzekutua në sy të djalit të mitur, autori i kishte 46 mijë euro borxh - Bota Sot
U ekzekutua në sy të djalit të mitur, autori i kishte 46 mijë euro borxh

Shqipëria

U ekzekutua në sy të djalit të mitur, autori i kishte 46 mijë euro borxh

Më: 17 mars 2019 Në ora: 12:25
Viktima Haxhi Baçinozi

Detaje të reja janë mësuar nga ekzekutimi i një nate më parë tek Parku i Liqenit, ku viktima Haxhi Bacinovski kishte dalë për vrap bashkë me djalin e tij të mitur.

Nga hetimet e para rezulton se konflikti për një borxh prej 46 mijë euro, që autori i kishte viktimës ka qenë arsyeja e kësaj ngjarje të rëndë.

Autori është identifikuar menjëherë pas vrasjes nga djali i viktimës, i cili ka qenë dëshmitar në vendngjarje dhe ka parë vrasësin.

Burime për TOp Channel bëjnë me dije se autori është Islam Myslaj, i cili në momentin e ngjarjes ka qenë i shoqëruar edhe me një person tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...