Punimet në kabina, kufizohet në Tiranë energjia elektrike - Bota Sot
Punimet në kabina, kufizohet në Tiranë energjia elektrike

Shqipëria

Punimet në kabina, kufizohet në Tiranë energjia elektrike

Më: 19 mars 2019 Në ora: 19:16
Ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së energjisë Elektrike (OSHEE) bën me dije se për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 20 mars, ora 09:00-14:00 do të stakohet energjia elektrike gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 në këto zona:

Rruga “4 Dëshmorët”, rruga “Riza Cerova” dhe rruga “Frosina Plaku” pjesërisht.

Për të shmangur humbjet në rrjet si dhe për të rritur cilësinë e furnizimit me energji elektrike për abonentët, OSHEE është duke ndërmarrë një sërë investimesh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...