Basha në gjumë në avion, Braçe: Njerëz të poshtër, të pashpirt - Bota Sot
Basha në gjumë në avion, Braçe: Njerëz të poshtër, të pashpirt

Shqipëria

Basha në gjumë në avion, Braçe: Njerëz të poshtër, të pashpirt

Më: 21 mars 2019 Në ora: 15:04
Lulzim Basha

Teksa në rrugët e kryeqytetit protestuesit kanë bllokuar disa rrugë, ajo që vihet re është mungesa e kreut të opozitës, Lulzim Basha.

Bëhet e ditur se kreu i Partisë Demokratike ka qenë mbrëmjen e së mërkurës në Bruksel, ku zhvilloi takime me pasuesen e Merkelit dhe David McAllister.

Ndërkohë një foto e publikuar nga Erion Braçe, tregon kreun e PD teksa e ka zënë gjumi në avion.

“Njerez te poshter, te pashpirt; #GJUMITERRIT! Boll bete sikur nuk flini asnjehere ne krevat! Dhe mos beni si te zhgenjyer nga Revolucioni! Revolucioni vazhdon!”, shkruan Braçe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...