Protesta, policia kontrolle ne zonën e Unazës së Re - Bota Sot
Protesta, policia kontrolle ne zonën e Unazës së Re

Shqipëria

Protesta, policia kontrolle ne zonën e Unazës së Re

Më: 21 mars 2019 Në ora: 15:43
Foto

Shoqërohet në polici Dorian Prododuari, banori i Unazës së Re është organizatori i protestuesve.

Ka dhe disa të tjerë të shoqëruar por zyrtarisht nuk dihet numri i saktë.

Ndërkohë policia vijon të qëndrojë  para kuvendit edhe pse protesta ka mbaruar dhe protestuesit janë larguar.

Mesohet se po ushtrohet kontrolle dhe ne baneset e zones se Astirit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...