Rama për protestën: Opozitë e katandisur në një tufë qorre - Bota Sot
Rama për protestën: Opozitë e katandisur në një tufë qorre

Shqipëria

Rama për protestën: Opozitë e katandisur në një tufë qorre

Më: 21 mars 2019 Në ora: 15:44
Foto

Edi Rama ka komentuar protestën duke thënë se opozita është katandisur në tufë qorre që sajon kriza.

"Po boll o boll, boll se s'kam asgjë tjetër përveç larjes së jashtënxjerrjeve tuaja neper botë boll! Opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve dhe bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin. O pika që s'ju bie kur thonë plakat,"-shkroi Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...