Nuk lirohet nga burgu Florenc Hoxha - Bota Sot
Nuk lirohet nga burgu Florenc Hoxha

Shqipëria

Nuk lirohet nga burgu Florenc Hoxha

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:13
Foto

Florenc Hoxha dhe 5 të arrestuarit e tjerë pas protestës së 16 shkurtit do të vijojnë të qëndrojnë në burg. 

Gjykata e Tiranës nuk ka pranuar të ndryshojë masën e sigurisë për të arrestuarit duke i rrëzuar kërkesën e tyre për një masë sigurie më të butë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...