Ironia e Vasilit me Këshillin e Integrimit: Një i marrë, që flet me veten - Bota Sot
Ironia e Vasilit me Këshillin e Integrimit: Një i marrë, që flet me veten

Shqipëria

Ironia e Vasilit me Këshillin e Integrimit: Një i marrë, që flet me veten

Më: 10 prill 2019 Në ora: 17:33
Petrit Vasili

Pas mbledhjes së Këshillit të Integrimit sot në Tiranë, ka reaguar kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili.

Mes ironive Vasili shkruan se Këshilli i Integrimit është bërë si klub vajtocash, sokaku i të marrëve, serë OMGJ-sh politike, etj.

Postimi i plotë: 

Keshilli i integrimit si klub vajtocash!

Keshilli i integrimit si sokaku i te marreve!

Keshilli i integrimit si nje i marrë,qe flet me veten!

Keshilli i integrimit si serë OMGJ-sh politike!

Keshilli i integrimit si Mërgata e Qyqeve!

Per cfare negociatash po na flasin sot se na gajasën??

Po keta me qeveri e me Flekenshtejn and co. hapen shampanjen,u perqafuan dhe u shtrenguan fort...edhe na uruan me te madhe që vjet, ne qershor te 2018,se negociatat ishin HAPUR !?

Bo bo ç'genjeshtarë, apo LIARS sic i thone anglisht!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...