Zbardhet shuma e grabitur në Rinas - Bota Sot
Zbardhet shuma e grabitur në Rinas

Shqipëria

Zbardhet shuma e grabitur në Rinas

Më: 11 prill 2019 Në ora: 23:58
Pamje nga grabitja

Emisioni “Opinion” ka zbardhur shumën që është vjedhur në grabitjen e aeroportit të Rinasit. Paratë kanë qenë të tre bankave të nivelit të dytë.

Banka e parë ka transferuar përkatësisht një shumë prej 1 milionë Eurosh e 850 mijë Paund, banka e dytë 3 milionë euro 400 mijë Dollarë e 100 mijë Paund dhe banka e tretë 1 milionë Euro.

Në total shumë e grabitur llogaritet në 6 milionë e 4 457 mijë Euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...