Grabiten 350 milionë lekë nga shtëpia e avokatit të njohur - Bota Sot
Grabiten 350 milionë lekë nga shtëpia e avokatit të njohur

Shqipëria

Grabiten 350 milionë lekë nga shtëpia e avokatit të njohur

Më: 15 prill 2019 Në ora: 17:55
Foto ilustruese

Sipas informacioneve më të fundit, grabitësit kanë mundur të marrin nga banesa kasafortën e avokatit në fjalë.

Në këtë kasafortë thuhet të kenë qenë 350 milion lekë të vjetra.

Ndërsa policia ka dyshimet e saj se në këtë grabitje janë përfshirë të afërm të avokatit pasi kasaforta ëshhtë hapur me çelës. 

Policia tha se nuk ka thyerje të dyerve dhe dritareve, çka rrit edhe më shumë dyshimet për përfshirje të brendshme në këtë ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...